Wykorzystujemy je, aby poprawić Twój komfort korzystania ze strony. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

< Kariera

Online Business Analyst

10000-14000 PLN netto (B2B) lub UoP

JohnnyBros został założony w 2009 roku i od samego początku konsekwentnie rozwija ten sam profil działalności. Zajmuje się projektowaniem, budowaniem i pozycjonowaniem serwisów internetowych dla stałych klientów. Aplikacje notują stały wzrost ruchu. Obecnie odwiedza je miesięcznie około 500 000 użytkowników z całego świata. Oprócz sfery biznesowej bardzo ważnym aspektem działalności JohnnyBros jest odpowiedzialność społeczna. Budujemy kulturę firmy opartą o innowacje, ale co najważniejsze o empatię i wzajemny szacunek. Podczas procesu rekrutacji z radością przedstawimy więcej szczegółów dotyczących naszej pracy i realizowanych projektów.

W związku z naszym dalszym rozwojem poszukujemy:

ONLINE BUSINESS ANALYST

Praca w biurze, w centrum Gdańska lub częściowo zdalnie (w szczególności w okresie pandemii). Twoje przyszłe stanowisko pracy jest nowe w naszej strukturze organizacyjnej. W przyszłości wybrany kandydat/kandydatka może kierować pracą kilkuosobowego zespołu analityków.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w analityce aplikacji webowych;
  • masz żyłkę biznesową i kręci cię zwiększanie konwersji;
  • masz kompetencje analityczne i lubisz pracę z liczbami;
  • potrafisz prezentować dane w syntetycznej formie;
  • jesteś otwarta/y i komunikatywna/y - nie boisz się odpowiedzialności i prezentacji wyników swojej pracy przed teamem zarządzającym;
  • posiadasz umiejętność podważania status quo faktami i liczbami.

Twoje główne obowiązki:

  • tworzenie od podstaw kultury analizy danych i podejścia data first;
  • analiza ruchu i zachowania użytkowników na kanałach internetowych;
  • stworzenie i utrzymanie środowiska do badań ruchu i monitorowania celów biznesowych;
  • współpraca, wsparcie i dostarczanie analiz danych wyników do szefów działów;
  • praca z UX w zakresie ulepszania ścieżek użytkowników i ich konwersji;
  • odpowiedzialność za KPI, raporty ruchu i konwersji oraz ich automatyzację;
  • optymalizacja wskaźników konwersji poprzez analizę jakościową i ilościową oraz inne badania;
  • transfer wiedzy i edukacja innych członków zespołu w Twoim obszarze.

    Dodatkowe oczekiwania:

    • szeroka wiedza na temat zagadnienia konwersji w sieci;
    • robocza znajomość SQL w zakresie pozyskiwania danych;
    • mile widziana umiejętność programowania w dowolnym języku (jesteśmy otwarci!);
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • mile widziane doświadczenie z analizą ruchu w środowisku e-commerce.

    Z naszej strony możesz liczyć na:

    Najważniejsze - pozytywną atmosferę i relację opartą na zaufaniu i szacunku. Firma jest naszym drugim domem, do którego chętnie wracamy w poniedziałek rano.

    A także:

    • wynagrodzenie w wysokości 10000 – 14000 netto B2B lub ekwiwalent UoP;
    • prywatną opiekę zdrowotną;
    • płatny urlop wypoczynkowy;
    • Benefit System;
    • elastyczne godziny pracy;
    • płatny czas na samodzielny rozwój w wysokości 4h / tydzień;
    • dofinansowania do kursów hobbistycznych - zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów, byś mógł rozwijać swoje hobby;
    • płatny urlop regeneracyjny - weteranom JohnnyBros dajemy dodatkowy, dwumiesięczny, PŁATNY urlop;
    • wyjazdy integracyjne - budujemy pozytywną atmosferę w zespole nie tylko w miejscu pracy;
    • turystyczne piątki - raz w miesiącu wychodzimy razem, żeby jeszcze lepiej się poznać;
    • piłkarzyki - wiemy, że przerwy od pracy pozytywnie wpływają na kondycję pracownika;
    • stanowisko pracy z Mac OS;
    • pyszne kanapki, kawę i herbatę...
    • i wiele, wiele więcej (zobacz wszystkie benefity).

    Przeczytamy każdą aplikację. Jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Pamiętaj!

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JohnnyBros z siedzibą w Gdańsku zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest JohnnyBros z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Czas na rozwój w godzinach pracy

    Co tydzień w piątek wszyscy w godzinach pracy wyłączamy komunikatory, by przeznaczyć 4h na samodoskonalenie. Czytaj, słuchaj, oglądaj – krótko mówiąc, przyswajaj wiedzę tak, jak lubisz!

    Profesjonalne szkolenia

    Doceniamy ludzi ambitnych, dlatego zapłacimy za Twój rozwój. Może pora poznać nieco lepiej Ruby on Rails? Wybrać się na konferencję lub warsztaty? Technologia dynamicznie się rozwija – my również!

    Elastyczne godziny pracy

    Jesteś rannym ptaszkiem czy śpisz jak suseł? Rozpocznij dzień tak, jak lubisz! Wiemy, że każdy ma inny zegar biologiczny, dlatego sam zdecydujesz, o której godzinie rozpoczniesz pracę. W biurze możesz pojawić się między 7:00 a 9:00.

    Płatny urlop regeneracyjny

    Nawet najlepszym przytrafić się może chwila wypalenia. Weteranom JohnnyBrosa dajemy dodatkowy, dwumiesięczny, płatny urlop w celu naładowania akumulatorów.

    Prywatna opieka zdrowotna

    Zdrowie jest niezwykle ważne, dlatego otrzymasz dostęp do kompleksowej prywatnej opieki medycznej. Dzięki temu szybko i wygodnie umówisz się na wizytę, jeśli zajdzie taka potrzeba. Do wyboru masz tysiące placówek medycznych w całej Polsce.

    Opieka psychologiczna

    Zdrowie psychiczne jest dla nas równie ważne, jak zdrowie fizyczne — szczególnie we współczesnym dynamicznym świecie. Chcemy wesprzeć Cię w samorozwoju i dbaniu o Twój dobrostan, dlatego gwarantujemy Ci dostęp do platformy Mindgram. Dzięki niej Ty i jedna bliska Ci osoba otrzymacie wysokiej jakości wsparcie psychologiczne, a także doradztwo w sprawach kariery, finansowe i prawne.

    Benefit System

    Dostaniesz od nas kartę MultiSport z opcją wymiany na inne usługi rekreacyjne: bilety do kina, teatru, vouchery na zakupy, do restauracji czy wyjazdy na wakacje.

    Płatna przerwa na umowie B2B

    Jesteś na kontrakcie? W przypadku umów innych niż umowa o pracę, oferujemy płatną przerwę w świadczeniu usług w wymiarze 20/26 dni w roku.

    Działania charytatywne

    Twoja praca ma znaczenie! Od wielu lat angażujemy się w działania charytatywne, wspierając rozwój i kulturę IT. Jest to możliwe dzięki sukcesom, które odnosimy, a zawdzięczamy je wspólnym wysiłkom.

    Dodatek relokacyjny

    Nie musisz obawiać się przeprowadzki z innego regionu. Aby pomóc Ci zaaklimatyzować się w nowym miejscu, przez pierwsze 3 miesiące wypłacimy Ci dodatek relokacyjny o łącznej wysokości do 6000 PLN. Nasz zespół z przyjemnością pokaże Ci również uroki Gdańska.

    JohnnyBoss

    Uważasz, że ktoś zasługuje na nagrodę? Koleżanka z zespołu pomogła Ci rozwiązać problem? Możesz ją nagrodzić! JohnnyBoss to nagrody pieniężne przyznawane pracownikom przez innych pracowników. Ty zgłaszasz osobę, która Ci pomogła, my wypłacamy nagrodę.

    2000 PLN na dziecko

    Rodzina to ważna wartość, dlatego otrzymasz od nas specjalny dodatek wysokości 2000 PLN z okazji narodzin dziecka.

    Codzienne śniadania

    Nie musisz pamiętać o przygotowywaniu jedzenia do pracy. Aby nie zabrakło Ci energii, dostaniesz od nas coś na ząb i coś do picia. Sam wybierasz, spośród wielu propozycji, na co masz w danym dniu ochotę!

    Cykliczne konkursy wewnątrzfirmowe

    Lubimy ducha zdrowej rywalizacji. W każdym miesiącu organizujemy konkursy, w których oprócz dobrej zabawy możesz liczyć na ciekawe nagrody.

    Wyjątkowa atmosfera

    JohnnyBros stał się synonimem wyjątkowej atmosfery i kultury pracy. Nasz otwarty i przyjazny zespół sprawi, że poczujesz się tu jak w domu. W JohnnyBros wspieramy się nawzajem i dzielimy wiedzą, a relacje opieramy na szacunku. Dzięki temu nawet poniedziałki są tu bardzo przyjemne.

    Zajęcia sportowe

    Jak mawiają „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Raz w tygodniu opłacamy wynajem boiska do piłki nożnej oraz hali. Wolisz biegać bez piłki? Opłacimy Twój pakiet startowy!

    Dofinansowanie kursów hobbystycznych

    Nie samą pracą człowiek żyje! Żebyś mógł rozwijać swoje hobby, zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów hobbystycznych.

    Wyjazdy integracyjne

    Wszyscy potrzebujemy raz na jakiś czas odetchnąć i zebrać siły do dalszej pracy. Ważnym elementem są dla nas wyjazdy integracyjne, na których odpoczywamy i budujemy dobre relacje.

    Turystyczne piątki

    Wiemy jaką wartość stanowi zgrany zespół. Raz w miesiącu wyłączamy komputery już o 12:00, by wyjść razem na miasto i jeszcze lepiej się poznać. Dzień pełen atrakcji kończymy wspólnym obiadem.

    Dodatkowe przerwy regeneracyjne

    Wiemy, jak ważne dla efektywności i samopoczucia są regularne przerwy. W JohnnyBros masz dodatkowy czas na regenerację. Sam wiesz najlepiej, co najbardziej Cię relaksuje. Gra w piłkarzyki, frisbee, spacer? Okna naszego biura wychodzą wprost na piękny park Hevelianum!

    Wygodna lokalizacja biura

    Mieścimy się w ścisłym centrum Gdańska, dzięki czemu do pracy dojedziesz wygodnie pociągiem SKM, tramwajem, a nawet samochodem. Preferujesz podróż jednośladem? Rozwinięta sieć dróg rowerowych oraz zadaszony parking umożliwią Ci szybką i przyjemną podróż.