< Kariera

Młodszy Analityk SEO z językiem duńskim

2300-2800 net

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka SEO ze znajomością języka duńskiego. Praca w biurze, w centrum Gdańska.

Obowiązki:

  • optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google,
  • sprawdzanie, analiza i raportowanie pod kątem pozycjonowania,
  • branie udziału w planowaniu strategii prac pozycjonerskich,
  • monitorowanie wytycznych Google w kontekście efektywności działań SEO,
  • budowanie systemu linków.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość (min. B2) języka duńskiego,
  • wysoko rozwinięta zdolność analizy,
  • umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność oraz sumienność wykonywania obowiązków.

Doświadczenie SEO nie jest wymagane, choć jest dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • dowolną formę zatrudnienia: umowa o dzieło/umowa zlecenie/umowa o pracę/umowa o współpracy (B2B),
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę pracy (nie jesteśmy korporacją),
  • wiele więcej (kliknij poniżej).
Pamiętaj!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JohnnyBros z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest JohnnyBros z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Premie, nagrody

Doceniamy dobrze wykonaną pracę

Kursy, szkolenia, konferencje

Zapłacimy za Twój rozwój

Prywatna opieka zdrowotna

Będziesz miał darmowy dostęp do prywatnej opieki lekarskiej

Benefit System

Dostaniesz od nas kartę Multisport z opcją wymiany na inne usługi rekreacyjne

Stanowiska pracy z Mac OS

Damy Ci do dyspozycji sprzęt firmy Apple

Elastyczne godziny pracy

Sam zdecydujesz, o której wstaniesz do pracy - w biurze możesz być między 7:00 a 9:00

2000 PLN na dziecko

Rodzina to najwyższa wartość – otrzymasz od nas specjalny dodatek na dziecko

O take Polske walczyłem!

Będziesz miał wpływ na usprawnianie pracy Twojej i Twojego zespołu

JohnnyBoss

Będziesz mógł przyznawać nagrody za dobrze wykonaną pracę

Dofinansowania do kursów hobbistycznych

Zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów, byś mógł rozwijać swoje hobby

Płatny urlop regeneracyjny

Weteranom JohnnyBrosa dajemy dodatkowy, dwumiesięczny, PŁATNY urlop

Wyjazdy integracyjne

Budujemy pozytywną atmosferę w zespole nie tylko w miejscu pracy

Turystyczne piątki

Raz w miesiącu wychodzimy razem, żeby jeszcze lepiej się poznać

Piłkarzyki

Lubimy „trochę” porywalizować w ramach przerw od pracy :)

Kanapki, kawa, herbata

Dostaniesz od nas coś na ząb i coś do picia